Android Dersleri 5: "your project contains errors please fix them before running your application" Hatasının Çözülmesi


04.04.2013-02:26 Tarihinde Eklendi.
www.seyfettinkahveci.com Derecelendirme: 10 / 10 Oy Sayısı: 16005566Toplam Puan: 62160 / Yorum Sayısı: 412005566 adet.


Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere android projesi geliştirirken karşılaşılan "your project contains errors please fix them before running your application"  hatasının çözümünü anlatacağım.

your project contains errors please fix them before running your application

Karşılaştığınız problemini çözmek için projeniz in üstüne sağ tıklayıp sırasıyla Android Tools ->Fix Project Propertis e tıklayın.

Android Tools Fix Project

Artık problemimizi çözmüş bulunuyoruz. Bu konuda anlamadığınız bir bölüm olduğunda veya probleminiz çözülmediyse Yorum Ekle bölümünden yazın en kısa sürede cevaplamaya çalışırım. İyi Çalışmalar..

Seyfettin KAHVECİ
Balıkesir Üniversitesi
NEF-BOTEYazının tamamının kopyalanması yasaktır. En baştaki birkaç paragrafı kopyalayıp, yazıya link verebilirsiniz. Aksi durumda uyarılmaksızın yasal yollara gidilecektir.

Uzun süredir yorumlara cevap veremediğim için sistem yeni yorumlara kapatılmıştır. Anlayışınız için teşekkürler.
Yorumlar
Ad Soyad:Büşra GümüşelŞehir:İstanbul
Tarih:11.06.2013
Soru Çalışmanız çok güzel olmuş eline sağlık. Ben dediğiniz gibi yaptım ama olmadı. Hala hata veriyor.
Cevap Yorumunuz için öncelikle teşekkürler. Eklemek istediğiniz projedeki api(android 4.2 vb) sürümü eclipse de tanımlı değilse porobleminiz çözülmemiş olabilir. Api sürümünü eclipse tanımlamayı bir deneyin. Bunun için Window-Android SDK Manager dan projenizin apisini eclipse tanıtın probleminiz büyük ihtimal çözülecektir. Probleminiz çözülmezse tekrar yazın en kısa sürede cevaplamaya çalışırım.İyi çalışmalar.